| AlexaDew a întrebat:

Astazi la ora de sport eu cu niste fete ne jucam basket. Dintr-o data vine un baiat (din aceeasi clasa cu noi) si zice sa-i dam mingea asa pe un ton de vai cine e el. I-a spus o colega sa mearga sa-si ia alta pentru ca mai erau si altele. In momentul acela eu aveam mingea si de abia am aruncat mingea catre alta colega ca el vine spre mine, se baga in fata mea si imi pune piedica. Nu mi-a pus piedica in zona gleznelor astfel incat sa cad forte usor, mi-a pus undeva putin mai jos de genunchi si am cazut foarte, foarte rau pe partea stanga. Mana mi-e putin julita, dar piciorul ma doare foarte, foarte tare! I-am spus domnului profesor, i-a facut observatie, dar el nuci ca se uita si il injura pe profesor. Ce sa fac? Sa ii zic mamei pentru ca mi-e frica [virgula] ca trebuie sa ma duc la doctor sad. Dar dirigintei?

2 răspunsuri:
| stefania94 a răspuns:

Vrea sa para smecher in fata fetelor. Spune-i mamei, dirigintei, nu e nici o rusine. Fii si tu mai indraznet si da-i peste nas. Bafta!

| cristinacurasov1000 a răspuns:

Asculta atent : de obicei, baietii asa vor sa ne arate ca ne iubeste. eu cred ca el se teme sa iti spuna asta. dar daca vrei sa iti dea pace spune-i:
- tu preciz ma iubesti! ma bati, deci ma iubesti!

El nu iti va da pace daca ii spui cuiva