| anonim_4396 a întrebat:

Salut,azi la scoala o colega a cazut la ora de sport, eu din greseala atingandu-ma de piciorul ei si acesteia iesindu-i pantoful.Prietena ei cea i-a spus ca eu am fost.Peste vreo 10 minute a venit taicaso,care mi-a cerut numarul' parintilor si eu i-am zis ca nu o sa il dau,mintind ca sunt nevinovat(de fapt chiar n-a fost cu intentia).Iar acesta a zis ok,mergem la medicul legist si ne vedem la judecata,mentionez ca ea este julita putin la incheietura si la degetul mare, pot patii ceva? grav, in afara de a lua lectii despre viata de la directoare si de la diriginta.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Taica-su a vazut in asta o sursa de bani. Daca intr-adevar te da in judecata.Il cred in stare. Oricum, este penibil ca si-a pus mintea cu niste copii.Om fara minte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe bune? a venit cu taica su ca sa julit la ora de sport? penibil.

| cristimihailov a răspuns:

De fapt nu este problema ta. Asa ca stai linistit. Devine problema profesorului pentru ca nu v-a supravegheat indeajuns.

Ca i-ai dat-o sau nu intentionat, se mai intampla, la ora de sport.

Tasu e la vrajeala. Ori isi iubeste prea mult fata, ori e tampit. Oricum nu are nici o legatura cu tribunalul.

Stai linistit. E doar o gargara obosita.
Daca ajungi pana la directoare atunci o sa fie doar sa scape de tasu din discutie.

Cel mult sa ti se scada nota la purtare. Dar si asta este foarte putin probabil.

| CandyI a răspuns:

Stai calma.Nu o sa patesti nimic.Probabil era genul ala de copil care face pe victima chiar daca nu s-a intamplat nimic important. Urat din partea lu taicasu ca a venit si si-a pus minte cu niste copii.Asa si daca din greseala ai facut-o sa se impediice care e problema? Ete na ce sa zic putina smiorcaiala.Este ok, in afara ca s-ar putea sa te certe cate unul ca doar na...''ai lovit copilul'' nu vei pati nimic.Auzi tu la el''ne vedem la judecata''...laughing

| TheghostPhantom99 a răspuns (pentru CandyI):

Calm nu calmalaughing
Sunt baiat si a zis o colega ca vorbit cu ea prin mesaje si cica era la medicul legist isi astepta rezultatu' de la radiografie de la picior si de la mana, a dracu e sensibila.

| CandyI a răspuns (pentru TheghostPhantom99):

Am crezut ca esti fata.A da? Serios? S-a dus sa isi faca radiografie? laughing))))))))))))))) era tare sa faca: domnule doctor cred ca..vad luminita de la capatul tunelului laughing) chemati preotul

| TheghostPhantom99 a răspuns:

SERIOS...a venit ala cu amenintari ne vedem la judecata.Am inceput sa rad i-am zis sa se duca unde vrea muschii lui.