| Adrian266 a întrebat:

ma jucam footbal in sala si mam aruncat dupa o minge sa o ajung si mi sa intors putin genunchiu am simtit o durere foarte usoara, insa de atuncia sunt momente cand ma inteapa ceva in genunci, dar si cand incerc sa misc piciorul de la genunchi in jos in exterior.Care ar putea fi problema? Mersii!

1 răspuns:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Ma cand iti intorci genunchiu iti intorci cupa si rotula ractic du-te la doctor.o sa fie grav daca nu te duci