| Jokers666 a întrebat:

Salut! Astăzi m-am dus cu zero pe parti și am observat ca mi-au ieșit mai mult pete de pigmentare pe ambele părți. Oare din ce cauza, ca eu am varsta de 19 ani. Oare sa sufăr de o boala ceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil eczema, posibil sporiazis...
Cu ce te hranesti?
Mananci zilnic legume variate si carne?
Fiindca din ele isi ia corpul tau vitaminele, mineralele si aminoacizii, fara de care corpul tau nu poate functiona sanatos, declansand boli autoimune.

| Jokers666 explică (pentru Violleta2022):

Da consum și legume și carne

| dullcat a răspuns:

Buna.Te-ai tuns acasa sau la un salon? Mergi la medic pentru a afla, nu cumva sa fie vorba de o eczema sau alte cele.

| Hyperion7 a răspuns:

Pete de culoare?
Daca sunt roșii și provoacă mâncărime sau disconfort e probabil sa ai dermatita