| wingchun a întrebat:

Azi dimineata cand m-am uitat in oglinda am observat ca pe limba mi-au iesit niste pete dar micute cam pe toata limba. Oare sa fie din cauza ca saruti cu limba sau poate cand te speli pe dinti nu te spel si pe limba.? Astept raspuns urgent va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoIdentity a răspuns:

laughing.Nu! In niciun caz! Alea sunt papile gustative si acum probabil au iesit din cauza faptului [probabil] ca ai mancat ceva foarte fierbine.happy. Succes!

| wingchun explică (pentru NoIdentity):

Pai si alea in cat timp dispar? straight face ca siguru lucru care l-am baut cald a fost o cana de lapte straight face.

| NoIdentity a răspuns (pentru wingchun):

Dispar dupa ce se calmeaza iritatia straight face.