| pufoseniaRO a întrebat:

ati simtit vreodata ca nu o sa va mai gasiti niciodata jumatatea?sad

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Nah, jumatatea ma e acolo undeva, si stiu despre ea ca are un simt al orientarii foarte prost no talking. S-a ratacit si n-o mai gasesc no talking. Nici macar n-a auzit de google maps

| pufoseniaRO explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

laughingdragut...asa e trebuie sa fiu mai optimista

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru pufoseniaRO):

Cand dai de jumatatea ta sa ii faci cunostinta cu google maps. Pune-i chiar si zgarda sa nu se rataceasca.

| pufoseniaRO explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Asa o sa facwinkinglaughing

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Dai de multe sferturi pana gasesti jumatateatongue

(chiar asa batrana esti? Daca te vaiti asa rau, inseamna ca e gravlaughing)

| Rockart a răspuns:

Salut! Simt asta tot timpul.

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna seara,
Da, chiar si acum simt.Dar jumatatea oricui este undeva.O sa iti gasesti jumatatea sigur.Continua sa speri. Poate jumatatea ta se gandeste la ceea ce te gandesti si tu: ca nu o sa isi gaseasca jumatatea. Sper ca ai inteles.Fii pozitiv/a.
O seara placuta.

| DeN1 a răspuns:

Stai linistit /linistita presupun :d
O sa iti gasesti perechea cand te astepti tu mai putin:*
Mult succes!>big grin

| pufoseniaRO explică (pentru DeN1):

Da asa ar trebui sa gandesc dar nu stiu dupa despartirea de ultimu prieten asta e senzatia mea:*aaa apropo linistita