| SpikLo a întrebat:

Cum sa slabesc. Dar sa nu fac foamea! Am 15 ani sunt baiat am in jur de 1.68. dar nu stiu cate kg am. Cum pot slabi mai repede dar sa nu stau nemancat :/ Imi plac dulciurile la nebunie si nu ma simt bine daca nu mananc ceva dulce pe zi :/. Mai mananc fast food o data la 10 zile si pene cu sos. Nu mananc carne prajita. Nu imi place carnea de porc si nici lactatele.

1 răspuns:
| Cristiana2202 a răspuns:

Banuiesc ca ai mai auzit asta, dar cel mai bine ar fi sa te duci la sala sau sa faci exercitii, chiar jogging. In modul asta poti sa mananci si dulciuri si o sa ai si un corp frumos. Ar fi bine sa nu mai mananci fast food. Dar lactatele, carnea, elementele de baza ar trebui sa se regaseasca in alimentatia ta fiindca esti in crestere. Asadar, cea mai buna dieta e sportul si o alimentatie relativ echilibratawinking