| ForeignO a întrebat:

Salut

Azi dimineata mi-am gasit telefonul inchis(desi il lasasem deschis cu bateria full). L-am deschis, a statmaxim 10 secunde apoi s-a inchis singur. Mentionez : Bateria Era Full. L-am deschis din nou, iarasi s-a inchis. L-am pus la incarcat, l-am deschis iar si nu s-a mai inchis. Am plecat la scoala a ramas deschis dar s-a inchis iar. Deci perioada in care a stat deschis a fost maxim doua ore... dupa care s-a inchis iar... Ce se intampla? Ma tine asa de dimineata!

Va Multumesc

6 răspunsuri:
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
A avut vreun accident de curand? Daca da, se poate sa fie de la acel accident. Eu sunt de parere ca s-a stricat, fie ca a avut vreun accident, fie ca nu.
Daca inca mai este in garantie ar fi de preferat sa mergi cu el sa ti-l repare, iar daca nu mai este in garantie du-te la un service de telefoane si intreaba ce ar putea avea si cat te-ar costa sa il repari.
Sper sa rezolvi problema. Sa ai o seara buna!
P. S. Daca mai este ceva ce ar trebui sa stim despre el, scrie aici.

| Nimic special a răspuns:

E foarte simplu : cumpara`ti altu si pa`ala arunk`l. Da`l d**cu.winking

| ForeignO explică:

Am un LGKks360

| Skeletonized a răspuns:

Hmmmm... ce-ar fi sa ne spui ce telefon ai? whistling

| baam a răspuns:

Si eu am avut sonny erikson si la fel am patit,,,, a trebuit schimbata bateria... vb si tu cu cineva din domeniu si vezi ca are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai scapat pe jos sau in apa, si acum se razbuna si elhappy