| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Azi eu cu 3 amici mersaram cu tramvaiu si nu avuseram bilete si ne prinsa controloru si ne cere biletele iar eu ii spusai ca nu avem ca nu mai gasiram... si el zisa 500lei amenda dupa aia aa ba nu 300lei dupa aia inca 1 alt baiat ii zisa ca ce e cu amenda asta spusa ca amenda maxima e de 50lei 30lei... si controloru zisa sa mergem la politie sa ne cheme parintii sa plateasca amenezile si atunci s-a oprit tramvaiu la o statie si imediat controloru cand ma vazu ca incercai sa fug ma tinu de mana eu il impinsai si o luai la fuga.
Intreabarea mea este daca fu bine ca fugii happy si sunt curios cat e o amenda la tramvai cand merg fara bilet. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Pai atunci daca nu are datele tale si a niciunui prieten deal tau de ce iti e frica laughing app in ce zona sarisi din tramvai big grin? (funda)

6 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

laughing))rolling on the floorrolling on the floor)) dar iti lua datele personale? daca nu ti le lua nu are nimic big grin dar daca da...e nasol big grin

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Assu53):

Nu sunt prost sa i le dau laughing

| AdeeMaria a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorscuze ca intreb, esti molovean? laughinglaughing
nu, nu e bine ca fugii rolling on the floor e rau. pai o amenda e peste 50 de lei, depinde.

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru AdeeMaria):

Sunt oltean. Dal draq de control fu bine ca scapai de el.

| AdeeMaria a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

smug pai da...fu binie laughing
dar stai thinking tu unde trebuia sa ajungi si unde te-ai oprit? ca zisei ca fugii de acolo laughing

| Liviu a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Hmmm,si eu sunt un fel de otlean, da nu prea vorbesc ca tine laughing