| Alexandru_Gheorghe_1997 a întrebat:

Azi mi-am cumparat o pereche de tenesi de la deichmann. M-am incaltat cu ei, m-am plimbat prin mol (fara soseste) si acum nu am facut basici dar mi s-a jupuit piele si nu pot sa merg cu acesti tenesi deaorece ma doare foarte rau. Ce pot sa fac? Imi plac foarte mult acesti tenesi.

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Umbla cu sosete. Pune.ti un plasture special pentru aceasta problema (găsești la farmacie) iar data viitoare poartă niste sosete laughing cat ai dat pe tenesi?

| Alexandru_Gheorghe_1997 explică (pentru FaraNumePls):

I am gasit la reducere 40 de lei

2 răspunsuri:
| Ewelyne a răspuns:

Ai răbdare să ți se vindece rănile, până atunci încalță-te cu ceva lejer. Data viitoare să umbli tot fără șosete mai ales că, deh, erau noi.