| OwGoodsRazvy a întrebat:

Azi noapte am avut un vis ciudat si nu imi dau seama ce ar putea insemna...In vis se facea ca dupa ce am iesit de la liceu am mers cu toti colegii in statia de autobuz. Acolo o colega din clasa mi-a spus daca vreau sa o duc la cofetarie(era noua in oras) si i-am raspuns ca da. Am mers pe drum dar la un pod (apa nu era tulbure,era albastra dar curgea repede) mi-am dat seama ca mi-am uitat actele si bani la un alt coleg, m-am dus pana acasa am luat tot ce imi trebuia, pe drum cand ma intorceam m-am intalnit cu prietenii din copliarea mea dar cand am ajuns la pod acesta se daramase (apa era la fel) fata nu mai era acolo, eram foarte trist si....de acolo s-a rupt filmu'(m-am trezit).
Ma intreb ce inseamna un vis asa de complex. Fara mistouri sau altele.Multumesc anticipat.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca tie iti place de aia si iti e teama sa o pierzi. Visele sunt gandurile noastre.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, a fost doar un vis de noapte, nimic complex, nimic de speriat, nimic nu se va intampla, doar un vis de noapte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Visele sunt si raman doar niste simple vise fiindca nu au absolut nicio legatura cu realitatea. Au incercat tot felul de "cititori" in stele, sa le explice cat mai "stiintific" insa toate raspunsurile reprezinta doar simple baliverne fara nicio valoare. Incearca sa nu te mai gandesti la cele visate si viata ta va fi mult mai linistita.

| T0T a răspuns:

Înseamnă că o placi pe fata aia.

Răspuns utilizator avertizat
| OfataOricare a răspuns:

Sa vezi cand visezi ca persoana de care-ti place si cu tine sunteti impreuna in secret. Acea persoana sa fie fix crush-ul celei mai bune prietene si in realitate el sa tot incerce sa se apropie de tine si tu de el fara sa vrei.