| IdeaL a întrebat:

Salut/Buna! Am terminat anul acesta Liceul la,, CNCC" -profil mate-info (dar nu sunt foarte bun nici la mate nici la info) am luat bacul si acum ma gandesc sa dau la o facultate, in Bucuresti, deocamdata m-am gandit sa dau la anul la Academia de Politie din Bucuresti. Ce idee imi dati. Pentru cea mai buna idee dau funda.

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Sincer, nu stiu ce sa spun intrucat nu te cunosc, nu stiu ce te pasioneaza ...etc.

Eu unul stiu doar ce vreau eu. Eu am pus ochii de mult timp pe Politehnica si ASE CSIE. Fiecare cu preferinta lui.

Repet, fiecare cu preferinta lui, eu doar le-am amintit intrucat mi se par niste alegeri destul de stabile.

Succes!