| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cam cat de important este aspectul fizic intr o relatie sau intr o viitoare relatie cu o fata de 16 ani care nu este pitzi?

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, dar desi unii nu recunosc si fizicul conteaza in mare parte.Prima data ii vezi fizicul, nu sufletul.
Daca aspectul tau e ingrijit, esti curat si arati decent atunci ai mai multe sanse.

| StefiChan8D a răspuns:

Aspectul fizic nu conteaza pentru o fata de 16 ani care nu este pitipoanca si nu are fite. Important este sa fii curat, sa nu iti lasi barba de Mos Craciun, si sa te speli.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Fizicul nu este important daca si fata aceea te place.

| AnreeaAndreea a răspuns:

Pai pote conteaza putin si aspectul fizic. Dar cel mai important e sa iti asculti inima, si daca va iubiti, ce mai conteaza aspectul fizic?
funda?