| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut, cand inchid ochii, se misca pleoapele involuntar. Ce sa fie asta? Dau funda, sunt disperata

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe bune esti disperata laughing

| Andreeaioan115 explică (pentru RAY):

Spune-mi este ceva normal?

| RAY a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Logic ca da

| Andreeaioan115 explică (pentru RAY):

Adica daca si tu inchizi ochii clipesti involuntar? asta este un lucru normal? sau este un tic? iti dau funda, te rog ajuta-ma

| RAY a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Maine prezinta-te la un consult oftamologic la urgenta simplu, si eu dimineata patesc asta

| Andreeaioan115 explică (pentru RAY):

De ce sa ma prezint, nu este ceva normal asta?

| RAY a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Omule daca ai o problema mergi la doctor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este un mic tic nervos. Se vindecă cu exerciții de meditație, cu pilates, cu yoga, cu un prieten bun și tandru, fie el chiar și pisic sau cățel.