| JustAGirl333 a întrebat:

Salut
Care este cea mai rea / jenantă/ amuzanta chestie ce ați făcut-o voi / clasa voastră la școală?
Cea mai rea chestie ce a făcut-o clasa noastră a fost că l-am stresat așa tare pe dirigu că renunță la clasa noastră.si o vrut să schimbe cu alta diriginta și nici aia nu ne-o vrut

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Am pus catedra invers și un scaun rupt unei profesoare și a căzut aia de era sa și după dinții. Sau i am pus profesorului de sport o găleată plina cu apa deasupra ușii. Baie perfecta. Sau profesoarei de matematica i au făcut cadou băieții din clasa un big și un săpun.

| Adiadictie a răspuns (pentru Elena9328):

Nu au avut bani de lamborghini si tunuri cu sampanie