| beneamin a întrebat:

Salut care poate sa-mi dea si mie niste idei cum pot invata usor fara nici o bataie de cap dar sunt la un profil ff greu la mate info clasa 9 si as vrea sa am si eu sa iau note cat de cat

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Fara bataie de cap nu se poate, zic eu.Incearca sa fi atent in clasa,ia notite,iesi mereu la tabla cand se preda lectie noua, la aplicatii-vei intelege altfel, daca gresesti nu esti notat, profesorul tine cont ca esti interesat.Fa-ti mereu temele, nu chiuli si vei vedea ca nu e chiar atat de greu si nici nu trebuie sa stai 7 ore.zi in camera sa faci lectii.Numai bine.happy

1 răspuns:
| katalin4you a răspuns:

Daca ai un smartphone inregistreaza-te cum citesi lectia, baga bucla si pune-ti castile peste noapte.Garantez reusita!