| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai slabe țigări Dar cele mai tari? Am auzit ca alea ieftine sunt mai toxice e adevărat? Îmi puteți recomanda niste țigări mai slabe dar nu f scumpe bănuiesc ca daca sunt mai slabe nu mai sunt așa periculoase! Doresc răspunsuri fără glume. Mulțumesc! Ps: nu fumez încă si probabil o să o fac peste 2-3 Dar vreau sa stiu! Dacă se poate mai doresc niste sfaturi despre țigări și fumat de la fumători!

Răspuns Câştigător
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Pai niste tigari slabe dar digerabile ar fi kent 1 sau 4, iar cele mai tari sunt alea cu cantitatea de gudron 10

Eu de un timp nu prea m-am mai atins de tigari ca nu ma ajuta..acum doar vapez pentru ca e mult mai putin constisitor si au o concentratie mai mare decat tigarile de pe piata.zic eu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai contează dacă sunt tari sau slabe? Efectul e același :cancer și moarte.
Intrebarea mea pentru tine e, de ce?
De ce sa te apuci de fumat? Chiar atât de greu să întelegi că toți vor să se lase,dar nu pot? Că vei ajunge dependent?
Oricine îți spune că fumatul e bun, ignora-l.Ăla numai prieten nu e.
Cancerul nu ține cont cine ești.Probabil tu crezi că vei fi ocolit de boli.De ce să crezi asta,ai vreun motiv?
Nimeni nu o să te considere altfel de cum ești.
Lasă gândul ăsta prostesc, fumatul ucide!