| boy13 a întrebat:

Caut un raspuns. Toate fetele pe care le-am intalnit mi.au spus ca sunt dragut si de treaba...pe mess la fel esti frumos bla bla bla. Dar chestia e ca atunci cand imi place o fata si vreau a fiu cu ea fata accepta dar peste putin timp imi spune ca eu nu o iubesc ca sunt indiferent ca fac caterinca de ea....si tin sa precizez ca vorbesc foarte frumos cu ea! Ba chiar cam toate imi cer telefonul sa se uite la mesaje si chiar parola de mess. desi nu le insel. de ce nu au incredere in mine? raman mereu singur, cea mai mare relatie a fost de 3 saptamani.

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Poate ar trebui sa fii mai afectuos, sa fi mai interesat de fata cu care esti. Sa nu flirtezi cu alte fete, si sa stii ca multe fete se simt nasol si numai daca vorbesti pe mess cu alte fete, sunt geloase. Trebuie sa le acorzi atentie, sa te interesezi cum se simt, sa stii lucruri despre ele (filme preferate, muzica, talente, dorinte, sa le faci sa iti povesteasca anumite amintiri). Trebuie sa le intrebi lucruri despre ele, si tu la randul tau sa povestesti despre tine.

| itscloudyoutside a răspuns:

Păi din prima parte a poveştii, eu înţeleg că eşti genul ăla de băiat în jurul căruia roiesc toate fetele, deci e clar că fata cu care eşti împreună va fi non-stop nesigură din cauza asta şi probabil va avea impresia că nu ţii la ea cu adevărat şi că doar iei fiecare fată la rând şi îţi baţi joc de ea. Sau poate pur şi simplu nu îi acorzi destulă atenţie şi se simte dată la o parte. Încearcă să fi mai afectuos, să comunici cât mai mult... Lucruri de genul ăsta. Şi încearcă să nu flirtezi şi cu alte fete, pentru că majoritatea sunt foarte geloase din cauza asta. Ai grijă să o faci să se simtă singura fată din viaţa ta, astfel încât să nu se mai ajungă în punctul în care să îţi ceară parola de la mess, telefonul sau mai ştiu eu ce.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate nu le acorzi destula atentie.In general sunt fete care vreau baieti as amai provocatorilaughing sa le sarute sa le tina de mana si sa nu le fei rusine in public.Mi se pare ca esti un pic moale asa.Fi mai increzator in tine si atragele atentia mereu si tineti legatura mereu.Bafta

| Pufoshenia a răspuns:

Scuze de greselile gramaticale.

| Cataliciiii a răspuns:

Incearca sa iti revizuiesti comportamentul..vezi unde gresesti

| Cataliciiii a răspuns:

Poate nu esti genul lor