| varcolaccc a întrebat:

Hei Salutare. Mi-a venit pe moment o întrebare in cap. De ce fetele cer parola de mess sau Facebook, telefonul prietenului pentru al verifica. La mine in oras se intampla frecvent chestia asta. Nu mi se pare normal. Aia nu mai e o relatie, e ancheta de poliție laughing. Adica totul ar trebui sa fie pe respect si încredere gen : te iubesc si te cred, dar daca te-am prins cu altu te-am jucat in picioare. La baieti nu prea am vazut acest comportament de aceea ma adresez la fete.

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Intreaboo pe Elena big grin, o sa iti zica

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Desi sunt fata,nu sunt de acord cu asemenea lucruri.
Viata personala trebuie sa ramana persoana,fiecare cu intimitatea lui.
Nu am cerut niciunui baiat parolele,si nici nu cred ca am sa o fac vreodata.
Tin minte ca intr-un timp,m-a ''fortat'' un fost a intru pe fb lui,ca sa-i dau niste date dintr-un mesaj, iar apoi desi nu si-a schimbat parola n-am mai intrat.
happy
Iar cand era langa mine si primea vreun mesaj, nu ma uitam in telefonul lui. Iar atunci cand era sunat tot la fel si nici nu intrebam cine era, si ce vroia.
Dar da, imi spunea singur! happy

| h3r a răspuns:

Dar de ce vorbești despre asta când tu nu crezi în relații, iubire, dragoste? Nu ar trebui să-ți pese, nu?

| varcolaccc explică (pentru h3r):

Nu-mi pasa, dar voiam sa mai conversez, si întrebarea asta ma toacă de mult timp happy

| Danysan a răspuns:

Deoarece fetele din ziua de azi sunt atat de disperate sa il controleze pe iubit incat recurg la tot felul de tampenii ca si asta!

| unknøwn a răspuns:

Înseamnă că ai un anturaj de rahat şi că iei contact cu fete retardate.

| OlariuRox a răspuns:

Buna! Sa sti ca si baieti fac asta, cel putin fostul meu nonstop imi umbla prin telefon, gelozia e de vina.