| 6548Alex a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenei mele, in cateva zile face 6 luni de relatie.Vreau cateva variante. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://bit.ly/Onlyyou1

| onix33 a răspuns:

Se apropie luna martie deci flori, bijuterii, o scrisoare de dragoste

| RummyOficial a răspuns:

Pai daca nu este un eveniment important, ca ziua ei de exemplu, nu cred ca ar trebui sa ii dai nu stiu ce... poti totusi sa-i iei o floare, ciocolata si parfum. Sau poti sa-i iei o bluza sau orice articol vestimentar, numai sa stii ce marime poarta.

| RummyOficial a răspuns:

Sau daca nu vrei sa-i iei atatea, poti sa-i faci un singur cadou ca de exemplu un lantisor de argint.