| Sufletcecauta a întrebat:

Salut,Ce inseamna daca visezi baiatul cu care cu mult timp in urma ai avut o relatie dar m-am despartit,care isi cere iertare pentru tot si vrea sa va impacati? Spuneti-mi va rog raspuns., funda x

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Visele sunt produse de subconstientul nostru, ca urmare a unor sentimente sau stari profund intiparite in mintea noastra. daca ai visat ca o persoana moare, e datorita unor temeri pe care le ai legate de acest subiect, si pe care nu le poti controla in mod constient. visele nu sunt premonitii si nici nu trebuie sa le asociem cu intamplarile din viata nostra, vom ajunge sa fim niste superstitiosi, usor psihopati...

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Nu inseamna nimic dar teoretic asta ar insemna ca te gandesti prea mult la el sau ca te-a ramas o amintire de la el.

Numai bine!
pa, pa

p.s: visele nu simbolizeaza nimic

| Wøodenpints a răspuns:

Cu o mână se masturbează, cu cealaltă se gândeşte la tine.

| M25M a răspuns:

In inconstientul tau, inca mai vrei sa fii cu el, inca mai simti ceva pentru el insa conditia/dorinta(inconstienta) este ca el sa isi ceara scuze.
Nu inseamna ca ai sa te impaci cu el sunt sanse de 50/50 sa va impacati, deci nu-ti fa iluzii. Semnificatia visului este ca TU ai dori si ai vrea ca acel context sa se intample pentru ca inca mai simti ceva pentru el.
O zi buna!

| cristy8 a răspuns:

Ca o sa fi din nou cu el. Asa mi s-a intamplat si mie. Funda?