| Analex17 a întrebat:

Salut. Ce metoda de a scapa de parul de jos la baieti recomandati? Gen ma refer pentru o perioada mai mare si sa nu deranjeje cand incepe sa dea din nou.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aparatul de ras, numar foarte mic, doar sa-l scurtezi.

| Hyperion7 a răspuns:

Pentru a nu te irita in acea zona,ai nevoie de o mașină de tuns sau un depilator electric.
Daca are mama sau tatăl tău depilator, e cel mai ok pentru acea zona.
Daca folosești bigul te iriți și te scarpini de parcă.da, înțelegihappy
Mașina te tuns doar îl scurtează foarte mult, însă nu îl taie cu totul.
Acum cum știi.
Cât despre crema depilatoare, as fi puțin reticent, dar în fine.

| Analex17 explică (pentru Hyperion7):

Da, gen ma fac cu un aparat de ras, nu acelasi cu care ma fac pe fata, si cum ai zis, cand da putin mor cand se atinge penisul de abdomen. Cu masina de tuns m-am facut o data si m-am umplut de sange ca am atins co...ele.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Analex17):

In zona aia trebuie sa fii foarte atent.
Însă na, se mai întâmplăsad și eu am pățit, dar trece repede.

| vlllaaddd a răspuns:

Salut, poti sa folosesti o crema depilatoare

| Anonimboy111 a răspuns:

Crema depilatoare farmec de barbati gasesti in kaufland

| VadimIvanov a răspuns:

Folosește un depilator electric.