| giagoaro a întrebat:

Buna copii... vreau ca vara aceasta sa ma epilez pentru prima data. Ce imi recomandati sa folosesc : epilator, ceara, benzi?
Mersi anticipat! Apropo funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| vox22 a răspuns:

Poti folosi un epilator chiar daca va fi putin dureros, merge sa te epilezi si cu benzi ca nu strica si cu ceara te epilezi cam greu. da ce iti recomand cel mai mult. sa folosesti pentru epilat este crema speciala de epilat, este foarte buna, fara dureri, fara radacini care se vad, piele fina si picoare frumoasebig grin... Funda?

| giagoaro explică (pentru vox22):

Sa imi aprobe intrebarea si iti voi da funda, dar pana la urma pot folosi crema si sa ma fac cu epilatorul?

| vox22 a răspuns (pentru giagoaro):

Crema e cea mai buna varianta big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste ceara sau benzi

| crissa20 a răspuns:

Eu folosesc epilatorul e cel mai ok, te faci mai rar si efectul dureaza mai mult! Bafta!

| giagoaro explică (pentru crissa20):

Asta pe picioare, dar la subrat sau in zonele intime?