| Simonikk a întrebat:

Salut ce parfum ar trebui sa folosesc dar ca sa nu prea ies in evidenta cu mirosul...va rog cat mai multe raspunsuri! pup

Răspuns Câştigător
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Eu folosesc un Body Spray de la Avon, care mirose dulce si frumoslove struck. Este cu mere glazurate si nuci, si este si ieftin, sub 15lei, daca nu ma insel.Ai mai putea folosii si tongueur Blanca, Little Black Dress, Percive sa B. U. Sper ca te-am ajutat.
Fundita?:X

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Incearca doolce cabana sau Pink daca vrei unul mai skump poate fii "CoCosanel " [e preferatul meu ] :X desii e fff scump tongue funda te rog :X

| FeelTheRainbow a răspuns:

Pur blanca blaj

| Amyyyyyyy a răspuns:

Poi poti folosi un parfum Giordani. White si deodorantul al fel este un parfum care persista si nu este foarte puternic mirosul funda?big grin

| NCL a răspuns:

Ceva fresh gen far away pur blanca si sunt multe care miros dragut la un pret accesibilhappy

| kittykatt a răspuns:

Ceva care sa miroasa cat mai natural, cat mai fresh zic eu, parfumurile dulci/foarte dulci zic eu ca ies foarte mult in evidenta si in unele cazuri pot provoca dureri de cap straight face incearca chanchon d'eau

| Liza_1511 a răspuns:

Armani-Pink sau kylie minogue