| denisa_7853 a întrebat:

Cel mai bun prieten eram ca frati. dar acum ma injura si da in mine...acum nu mai pot sa spun asta.
Ce sa fac? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Beibiiii a răspuns:

Salutare, Denisa! Incearca sa te apropii de el, pentru ai fura o discutie, incearca sa-l sensibilizezi si sa-i aduci aminte de clipele frumoase.happy

2 răspunsuri:
| Beibiiii a răspuns:

Salutare, Denisa! Incearca sa te apropii de el, pentru ai fura o discutie, incearca sa-l sensibilizezi si sa-i aduci aminte de clipele frumoasehappy

| mgtow a răspuns:

Il ignori si treci peste el, a innebunit sau cineva i-a bagat prostii in cap ca sa te urasca.