| Andreaa a întrebat:

Heii TPU, Am o problema... Acum cateva saptamani un prieten mo intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis ca nu...cu toate ca si eu il plac dar atunci nu eram sigura ca il iubesc. el tine foarte mult la mine sau cel putin tinea, dupa ce l-am refuzat m-am pus cu altul dar a fost ceva foarte rapid adica din senin o aparut, si dupa el o aflat si o zis ca o sa regret ca l-am refuzat si acum vad ca asa-istraight face m-am despartit de baiatul ala pentru ca am realizat ca il iubesc pe el, si intre timp el so pus cu alta si acum nu mai prea vorbeste cu mine, inainte eram ca fratistraight face si acum ma simt foarte prost, parca nici nu`i mai pasa de mine nu stiu ce sa fac, ar trebui sa-i spun ca il iubesc? dar mi-e frica daca el nu mai simte nimic pentru mine? daca l-am dezamagit? Si cum pot sa-i spun ca-l iubesc?

Răspuns Câştigător
| Biancaalone a răspuns:

Spune-i adevarul! Elibereaza-te! Spune-i ca a avut dreptate si ca il iubesti.Atunci cand faci asta candeste cu inima, si totul o sa iasa bine!

2 răspunsuri:
| Korb a răspuns:

Parerea mea ...ai gresit.iar ca sfat incearca sa-l uiti..eu sa fiu in locul baiatului ala nu m-as mai uita la tine..stii ce inseamna sa te refuze persoana pe care o iubesti?! e cel mai nasol sentiment din lume!

| Korb a răspuns (pentru Korb):

Dar...poti sa incerci si varianta mai sus mentionata..desigur,daca il iubesti fa tot ce poti sa-l ai laughing