| anonim_4396 a întrebat:

Salut ceva exercitiii fizice pentru a slabi cit mai repede :X va rog FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Trebuie sa faci multe abdomene,exercitii de picioare, sa sari coarda(toata lumea poate sa faca asta nu conteaza varsta), sa alergi in fiecare zii mai mult de 30 de minute sau cel putin 30 de minute.Sa stai mult in picioare,ar fi bine sa faci sport si dimineata,inainte sa mananci, nu manca dupa ora 6, fara mult fast-food, fara sucuri.Si asa ai sa slabesti! Exercitile fizice sunt cele mai bune pentru slabit.Dai funda?