| GaBBiii a întrebat:

Din rostogoliri poti slabilaughing?
Funda:X?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheClassicGuitar a răspuns:

Din pozitia de baza, ridicati-va in sezut;
- prindeti picioarele cu bratele;
- expirati si rostogoliti-va pe spate, de-a lungul podelei, fara a desprinde mainile de picioare;
- inspirati si reveniti in pozitie, incordand muschii abdominali;

7 răspunsuri:
| GaBBiii explică:

Rostogoliri* big grin

| xGyAx a răspuns:

Nu. Poti slabi daca mergi la sala de fitnes, daca faci aerobic sau daca fugi; nu mananci si ti cura de slabire! succes

| ZuZu_1363 a răspuns:

Nu credrolling on the floor

| SugarAndSpice a răspuns:

Bineinteles. Din orice fel de sport...mai cunoscut sau nu se pierde niste apa(transpiram) si in timp se pierd si din kilograme. Acum nu o sa slabesti le fel ca unu care face caiac sau mai stiu eu ce. dar totusi nu te ingrasi.
Succes si spor la slabit
Bye
Funda?

| Pisicuța a răspuns:

Pai orice exercitiu fizic e bun happy
Fie gimnastica, fie sport

| Raresik a răspuns:

Nu, nu poti laughing

Prin a te rostogolii. doar iti luxezi umerii laughing

Altceva. nu cred ca patestibatting eyelashes