| willmark a întrebat:

Salut cine mai are blog? si cine ar dori reclama reciproca blogul meu este http://skelete26.blogspot.ro/.Nu are o tema anume sunt luate subiectele care imi pica in fata sau intamplari din viata care merita povestite, lucruri reale cateodata si inventii. Multumesc

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar...ce?
Greseli peste greseli, poze luate de pe facebook, iar semnele de punctuatie sunt inexistente.

| willmark explică (pentru DarkOrbitMoon):

Greseli peste greseli bun eu nu imi fac tema la romana virgula nu am talent sa desenez pozele virgula apreciez raspunsul tau in mare parte nu prea conteaza ca mai gresesc, conteaza ca am o alta gandire fata de tine despre restul. Probabil ca sunt un copil cu probleme la limba romana dar pot sa ma gandesc la lucuri pe care tu nu ti le imaginezi smug ..Multumesc pentru parere o sa incerc sa fiu mai atent.O seara cat mai placuta :*Mie imi place ceea ce fac si asta e tot ce conteaza nu?