| Aenoenienanonim a întrebat:

Salut.citeam undeva pe un site, despre cum se pune prezervativul. si am vazut asta Pune prezervativul numai daca penisul este ferm in erectie inainte de orice atingere intre penis si vagin. Daca penisul este necircumcis atunci retracteaza preputul (trage inapoi pielea care acopera capul penisului) inainte de a derula prezervativul. In felul acesta va exista o mobilitate maxima si se va reduce probabilitatea ruperii prezervativului in timpul copulatiei. adica. cum "trage inapoi pielea care acopera capul penisului ...pai dupa aia nu doare un pic? worried

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca il pui corect nu doare nimic!

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Oh nu stiu

| spywar3 a răspuns:

Nici daca il pui prost nu doare. Cand te dezvirginezi e normal sa doara un pic. Dar in rest nu are ce sa te doara. si inca ceva. ce simti cand te dezvirginezi acopera durerea deci nu o simti laughing