| AlexSnd a întrebat:

Salut, cred ca am sevraj. Nu sunt alcolic m-am imbatat de cateva ori, problema este ca dupa ce ma imbat o saptamana si cateva zile aud lucruri am halucinatii sunt ametit am insomnii.uit ce fac.Ce este de facut sa nu mai am acest sevraj, ce medicamente sa iau

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Fiind in crestere si as zice eu si putin intoxicat, corpul tau nu are nevoie de alcool.

Esti mai sensibil la alcool si din cauza aceasta in momentul in care bei mai mult ii dai un bocanc in gura corpului.

Si isi revine mai greu. Faptul ca iti afecteaza creierul ar trebui sa iti urle in tine un semnal de alarma.

Poti sa incerci sa bei fara alcool, dar asa cum spunea cineva, ar fi bine sa nu mai bei deloc.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Fara medicamente... miscare multa!

| BlaaBlaa a răspuns:

Corpul tau este in revenire, nu este obisnuit cu o astfel de substanta si ii este mult mai greu sa-si revina si sa elimine tot alcoolul din organism. Incearca sa mananci sanatos si sa iei vitamine happy

| madamme a răspuns:

Cred ca indicat ar fi sa nu mai bei. Nu e pacat sa iti distrugi sanatatea?