| floryn05 a întrebat:

credeti ca sunt ipohondru de ce intreb pai daca ma doare cateva zile la rand capul cred ca am tumoare pe creier daca ma doare stomacul cred ca am sigur apendicita acum o saptamana m-a durut piciorul drept si imi veneau in cap tot felul de lucruri ca o sa ajung sa mi-l taie va rog sa nu radeti intrebarea chiar e serioasa sunt baiat am 16 ani cand am fost mai mic am fost de 2 ori la psiholog dar cu alte probleme legate de scoala...

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ipohondru inseamna sa iti imaginezi si simptomele. tu esti doar panicat cand te doare ceva.