| mTw a întrebat:

Salut.

Cu ce mi pot curata si eu ochelarii? Se tot depunde praf pe ei si scame, am incercat si cu o carpa din aceea speciala pentru ei, la fel
O solutie, ceva?
Funda

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti propun sa incerci sa-ti cumperi si sa folosesti servetele speciale, umede sau uscate. Eu folosesc servetele umede BRILLEN-PUTZUCH al firmei CLEAN&FRESH, un produs german exceptional calitativ. Lentilele ochelarilor raman perfect curati minim 24 de ore. Succes!

| Kim_Ioana_1990 a răspuns:

Date la LIDL și la casa de marcat sunt niște șervețele speciale de ochelari costa 5-6 lei și sunt foarte bune. Bunica mea își șterge ochelari cu soluție de curățat monitoarele găsești la Flanco sau la Media Galaxy la casa de marcat. Sper sa iit fie de folos recomand a doua varianta