| AndreiCZM a întrebat:

Cu o luna inainte am incercat sa beau stalinskaya dar am baut ff putin si mi-am dat seama ca e spirt curat. Eu am fost singurul dintre prieteni care nu a vomitat deoarece am luat putin. Vreau sa stiu cata bere am voie sa beau fara sa imi vina rau si sa vomit. Pot bea macar un pahar?

Funda!

Răspuns Câştigător
| FaraNume1245 a răspuns:

N-avem cum ști cât poți tu să bei. Eu încă nu știu cât pot să beau eu. Uneori beau 2l de vin și n-am nici pe dracu', altădată aproape mă îmbăt din două beri, de exemplu. De vomitat nu cred că vomiți dacă nu le amesteci. Dacă ești începător, ia-o ușor.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia care au ajuns sa vomite inseama ca au bagat serios in ei. ca de la 50-100ml de vodca la un organism de 70kg nu patesti nimic.

Cat despre cat suporta organismul tau asta numai tu stii. Eu beau 4-5 beri fara nicio problema, nici nu ma ametesc, dar de la 2 pahare de vin e alta treaba

| Metalhead001 a răspuns:

Salut, depinde de tine cat poti sa bei, cum iti obisnuiesti organsimul, daca acum ai inceput sportul asta iti recomand sa nu bei mult! Mai intai trebuie sa-ti cunosti limitele.