| catiuska a întrebat:

Cum as putea sa slabesc vreo 5 km? Am, 17 ani, 1.60 inaltime si 60 kg, am incercat si manink mai putin, piine in genere nu manink, si maninc la ora fixa, in plus sunt in permanenta miscare, dar nimic... Ajutati-ma

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Habar nu am cum poti sa slabesti ¨5 km¨. dar 5 kg e alta smecheriehee hee
Probabil ca trebuie sa-i alergi pe aia 5 km care vroiai sa-i slabesti de prima data.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Stai linistita. La cata autostrada avem noi, suntem cu totii "slabiti" si nu numai de kilometri.
Cat despre slabit. tu. arati ok!

| cappodonna a răspuns:

Iti dau o reteta care daca o tii cu stictete se intampla ca in titlul ei: "9zile 9kile" : -de baut numai ceai neindulcit
-primele 3 zile doar mere si portocale (fara masura)
-urmatoarele 3 zile legume fierte doar in apa (fara ulei sau sare)-fara masura...mananci cat poti
-ultimile 3 zile orez fiert in apa DOAR APA- cat poti, fara masura
Daca decizi sa al tii SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca sa faci exercitii, sau cu ceaiuri.
Dar eu cred ca e bine sa fi asa cum esti tu, cum te-a dat Dumnezeu, sa nu incerci sa te schimbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin sport

| justneed a răspuns:

Pai... e posibil sa nu fie de la mancare... e posibil k glanda ta sa nu iti permita sa slabesti mai mult...asta daca zici ca nu prea mananci si ca faci si sport... tine o dieta drastica, insa fara a te infometa sau cine stie...sa devii anemicawinkingcu grijawinking si in plus... esti inca la pubertate... vor avea loc multe schimbari in corpul tau:*