| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii zic unei persoane ca o plac? Vorbim si as dori sa ii zic ce simt fara sa o speri... P.S. Ne vedem rar, credeți ca o relatie la distanta va functiona?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are rost sa-i spui decat daca stii ca-ti impartaseste sentimentele.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu prea cred în relațiile la distanță.
Poți să întrebi persoana respectiva dacă vrea sa fie cu tine mai pe ocolite. Vorbiți despre câte relații a mai avut iar apoi spui tu că ai vrea o persoană la fel ca ea că ți se pare drăguță și bla bla bla