| anonimegirl55 a întrebat:

Cum imi pot improviza un costum de rocker cat mai exagerat pentru Halloween, din lucruri pe care le are toata lumea la-ndemana. As dori un raspuns cat mai rapid! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CorinaaM a răspuns:

Strampi negri-sau alta culoare,daca ai cu strasuri sau stralucitori- (smirgheliti sau taiati cu foarfeca) o bluza larga pe un umar multe zorzoane: lanturi,coliere, bratari niste bocanci sau tenesi de culori diferite (nu-i lega), smokey eyes si un ruj nude sau pinky (merit fundaitzabig grin)

1 răspuns:
| deeitza a răspuns:

Poi o pereche de colanti negri o bluza pe umar cu multe zorzoane argintii iti pui o pereche de tenesi lungi nelegati te machezi cu negru pe langa ochi si iti dai cu un ruj rosu aprinswinking