| Blandiana05 a întrebat:

Salut.Cum incarc o poza de pe telefon direct pe twitter? fuunda

2 răspunsuri:
| SweetySweet a răspuns:

Buna. Ce telefon ai? Eu de exemplu de pe N N8 incarc asa: sub poza scrie SHARE, dau clik acolo si selectez unde vreau sa o postez(facebook, twitter, etc) Sau intru pe twitter sa zicem: twitter.com,dau LOG IN si acolo trebuie sa apara : Photo sau ceva de genu. bafta!happy

| Blandiana05 explică (pentru SweetySweet):

Buna.eu am un Samsung wave 2 si am o optiune incarca pe...dar in lista aceea nu apare si twitter, doat facebook picasa flickr si alrtele.