| Mihai985624 a întrebat:

Cum să mergi la sală fără să iei pauze mari, chiar dacă nu ai timp?

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Din 24 de ore nu ai 60-90 de minute libere? Serios? Din 24h dormi 8 ramai cu 16h din alea 16 lucrezi 12 ramai cu 4h din astea 4 zicem ca-ti aloci 2h gatitului ramai cu 2h libere in care ai timp de sala.

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu exista sa nu ai timp. exista doar sa ai alte prioritati.

| vocea a răspuns:

Nu trebuie sa mergi neaparat la sala daca nu ai timp, exercitiile le poti face si acasa daca exista vointa, iar stii cum se spune daca nu ai timp iti faci.