| Chratos a întrebat:

Salutbig grin am o problemuta, vreau sa ma combin cu o fata si nu stiu cum adica stiu da sunt timid cand vine vorba cde fete si nu stiu ce pot sa fac. Daca putei sa ma ajutati ar fi frumos din partea voastra.big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca urmezi vreun sfat de aici fi sigur ca o sa ti esueze intalnirea. trebuie sa fi original, sa ai un stil propriu specific caracterului tau. PS. ia ti o guma orbit sa mai scapi din emotii si sa i dai vorbe curate fetii in fata laughing