| ForeignO a întrebat:

:D

Ce vreti de craciun? Euimi doresc lentile de contact fara dioptrii. Eventual culoarea topaz sau pacific ( in linkul de mai jos este o oferta si o poza:) )
Si as mai vrea sa imi fac si breton. dar tatal meu nu ma lasa:(

http://www.okazii.ro/......OLORS.html

Voi ce culoare imi recomandati? ( am parul castaniu cu niste suvite rosii(din pacate trebuiau sa fie mov.) ochii ...normali:( adica caprui si cam atat. doar cearcanelke pe care nu le prea suportam, dar acum am inceput sa dorm mai mult si au mai trecut:) )

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Eu de Craciun vreau un telefon nou, si stiu ca o sa il primesc, si mai ales imi doresc sanatate si iubire, ca noroc au toti prostiilaughing. Pana acum la asta m-am ganditthinking da` pana peste o luna o sa imi mai vina mie si alte ideibig grinhee hee.
Si apropo` de lentile...cred ca ti-ar sta bine cu ochii verzilove struck.Nu albastrii...sau negri.Verzi intenslove struck.
Sincer, imi pare rau ca tatal tau nu te lasa sa iti faci breton.Eu am si bretonul iti ofera un aer aparte, mai ales daca iti intra in ochirolling on the floor.

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

As vrea patine... dar sa vedem daca vine mosul la mine ca am facut multe nebunii anul asta.big grin

| Eu4EverX a răspuns:

Sa se intoarca o persoana inapoi...nimic mai mult!

| crd7 a răspuns:

Apple ipod sau touch de minim 16 GB si playstation 3 :X