| baiaruandrei a întrebat:

Daca am lasat o foaia goala la Bac se considera semn? Mi-a pus un Z pe foaia libera. Mi-a notat numarul de pagini si a zis ca e ok. Nu are nimic. Foaia de inceput, adica primele 4 pagini le-am scris bine.Foaia de mijloc, acolo am sarit o pagina.Sunt disperat! Ajutati-ma va rog! A mai pățit cineva asa?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.
Supraveghetorii trebuie să noteze la fiecare lucrare nr. de foi scrise iar foile care sunt libere le marchează cu un Z mare pe foaie.
E ceva normal, se consideră foaie liberă, deci nu ai nici un motiv să fii speriat.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

E in regula, nu vei pati nimic.