| PMTurtle a întrebat:

Daca am media de admitere la liceu 8.90 si cea mai mica medie de admitere lau un liceu de anul trecut a fost 8.92 pot intra la acel liceu?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa depui cerea de admitere fiindca exista posibilitatea ca anul acesta mediile de admitere in liceul respectiv sa fie putin mai mici fata de cele din anii trecuti. Bafta!

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Din pacate, nu. Dar poate ai mai mult noroc si anul acesta media de intrare la acel liceu va fi mai mica.

| lovecats123 a răspuns:

In fiecare an, media de admitere difera in functie de cat de grele/usoare au fost subiectele la En. Zic sa pui si acel liceu pe lista, fiindca nu pierzi nimic si sunt sanse sa intri.

| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Da! Media de admitere la liceu se schimba de la an, la an. Multa bafta!