| anonim_4396 a întrebat:

Salut daca ar fi sa va intalniti cu Justin Bieber care ar fi primul lucru pe care lati face?

Răspuns Câştigător
| Tasya05 a răspuns:

@MazarAdelina, stai calma! Noi stim ca Justin e cel mai bun. Nu trebuie sa te intereseze parerea lor. Sunt doar niste fraieri invidiosi oh go on. Asa ca, stai calma, si nu te mai pune la mintea lor.happy Asa, si ca sa iti raspund la intrebare, pai, in primul rand i-as cere un autograf, probabil ca as si tipa laughing l-as imbratisa thinking Ehh, si daca m-ar lasa sa il pup pe obrajor, ar fi perfect!laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Tasya05):

Buna.bine zici nu trebuir sa ne punem la mintea lor si nici sa nu le cerem parerea.dca vrei sa ne cunoastem mai bine asta e idul meu mazar.adelina.ceao!

| Tasya05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Okkk
happy

18 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Frate,nici in 2012 nu ne lasati in pace cu plodul ala?

| Đϋffγ a răspuns:

I`as zice ca il urasc rolling on the floor

| ionuutzuu a răspuns:

Nimic, faptul ca e un mucos de pe micile ecrane nu ma impinge spre anumite actiuni.

| anonim_4396 explică (pentru ionuutzuu):

Hei cine te crezi sal insulti pe Justin Bieber boule nu stiu ce aveti toata lumea cu el

| ionuutzuu a răspuns (pentru anonim_4396):

E normal, daca nu sunt fan? Poti sa-mi sugi **** si pe el sa-l lingi in cur, asta asa ca ma faci bou, vaco happy

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna, eu sincer ti'as sugera sa nu injuri. sau cel putin sa nu jignesti persoane... te rog...

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns (pentru ionuutzuu):

...Stii nu e frumos din partea ta.

Laso

| Emena a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu cine te crezi sa il insulti pe Ionut?

| iKaede a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce are toata lumea cu el? = ] Pai, e gay, e urat, e nesuferit, se crede motul baietilor. Nu stiu cum dracu s-a mai lansat si asta. dar oricum, eu sunt de acord cu toate comentariile negative de la aceasta intrebare. Eu ti'as sugera sa numai bagi intrebari legate de Bieber pe site, ca majoritatea romanilor nu il mai inghit. si s'ar putea sa te faci de rahat. Fara rautate!

| anonim_4396 explică (pentru Emena):

Da tu cine te crezi sa te bagi?

| Emena a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bag cand vreau in conversatii.Nu trebuie sa iti cer voie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut asta e pentru toti cei carora nu le place de justin bieber :sunteti fraieri nu din motive personale

| Tasya05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehehee, perfectt! Te sustin! Justin is the best! Astia sunt doar invidiosi! oh go on

| BorgoreRuinedDubstep a răspuns:

L`as scuipa.

| anonim_4396 explică (pentru BorgoreRuinedDubstep):

Hai serios chiar trebuie sa vorbesti asa?

| BorgoreRuinedDubstep a răspuns (pentru anonim_4396):

Well,m`ai intrebat ce as face.ti-am raspuns.