| rapidistzu a întrebat:

Salut happy
Daca esti sofer de tir si vrei sa vorbesti pe internet cu cei de acasa ( pe messenger,facebook ), iti poate plati cineva netul de acasa? sau cum?
Si daca ai un numar de telefon de Romania, te poate suna si in afara? sau trebuie alt numar pentru tara respectiva?

Mersi big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Merge doar daca ai laptop si un stick usb si o ruda sau mama - tata - sora plateste facturile care vin cand nu esti acasa. Pe telefon la fel in roaming te suna si tu dar e mai scump la fel ca netul, pentru ca nu esti in Romania si mai ales avand un stick pentru internet o sa mearga prost dupa cateva saptamani. Cel mai bine o sa stai la radio cu muzica sau o populara smechera asa cum asculta camionagii in ziua de azi. Eu te stiu si mai ai pana ai sa sofezi, am tras destul sa ajung sofer dar nu e imposibil.

| rapidistzu explică (pentru mgtow):

Da asa mai am cam 5 ani pana voi putea lua C+E big grin, pe ce lucrezi? pe tir :X?

| mgtow a răspuns (pentru rapidistzu):

Am sanse sa intru ca sofer la regia de transport din Brasov (autobuz), pe o duba de persoane sau sa plec cu un om pe extern cu autotrenul. Dupa ce vin cardurile iau legatura cu el si ma duc.

| rapidistzu explică (pentru mgtow):

Si eu tot in Brasov stau tongue

| mgtow a răspuns (pentru rapidistzu):

In ce cartier? Misto poate ne intalnim.

| rapidistzu explică (pentru mgtow):

In Bartolomeu :) tu? https://www.facebook.com/catalin.farcas.980?ref=tn_tnmn dai un addd sa mai tinem legatura :);)