| nicu_4067 a întrebat:

daca ma antrnez timp de 9 luni la bara,cu gantera,la paralele,flotari, abdomene imi va creste masa musculara atit cit sa se vada bine sau nu pre?

Răspuns Câştigător
| PetRu_Eduard_1998 a răspuns:

Daca te antrenezi 9 luni...o sa traga gagicile la tine.Ehe dupa parerea mea 6 luni de antrenament in fiecare zi sunt inca prea multe.Raspunsul meu e da. Spor la treaba si la agatat puicute.

| Cosmin86 a răspuns (pentru PetRu_Eduard_1998):

Pai sunt prea multe, in fiecare zi = supra-antrenament si mai mult rau iti faci happy

6 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Poti trage de fiare si 20 de ani daca mananci numai grasi si alte porcarii si nu tii dietawinking. Deci daca vrei sa se vada rezultate trebuie sa tii si dietawinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru PetRu_Eduard_1998):

Pentru ce, ca esti paralel si habar n-ai ce inseamna supra-antrenament? laughing
Parca ai avea 10 ani cu funda aia

| nicu_4067 explică (pentru Cosmin86):

Cosmin prostule inchide-ti botu

| Cosmin86 a răspuns (pentru nicu_4067):

Copil de 10 ani, habar n-are de supra-antrenament si habar n-are de nutritie si proteine. sunt o gramada ca tine care fac sute de exercitii ani de zile si au progrese mediocre laughing