| thegame12 a întrebat:

Salut,Daca imi bag un pierce in spranceana o sa par un cocalar?(Nu suport cocalarii,manele, tigani si alte gunoaie ale societatii)

Răspuns Câştigător
| Ancaaa23456 a răspuns:

Aici depinde de parerea fiecaruia. Eu zic sa-ti pui si daca ai tu impresia ca pari cocalar il dai jos. Mie, personal, nu mi s-ar parea ca doar cocalarii au pierce in spranceana (si nici eu nu suport aceste "gunoaie ale societatii".)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te porti ca un cocalar, e ok!
Insa, nu o sa fii mai atragator sau diferit (in bine) daca iti pui pierce!
Pana la urma, trebuie sa iti placa tie happy.

| 8mariastar a răspuns:

Nu pari deloc cocalar fiindca cocalri, tiganii... nu au bani de asa ceva dar te sfatuiesc sa nu iti faci in spranceana deoarece e un risc foarte mare sa teinfectezi

| Dragonfly6 a răspuns (pentru 8mariastar):

Cica tiganii si cocalarii nu au bani laughing. Mai incearca sa vizitezi si S Romaniei, sa vazi acolo case tiganesti din aur si argint.
Cica nu au bani.

| Dragonfly6 a răspuns:

Da, exact asa.

| marinaa9 a răspuns:

Cel putin mie mi se pare ca doar cocalarii au pierce in spranceana( e doar parerea mea!)

| Ajutatorool a răspuns:

Da. sau homosexual.

| StopShowingOff a răspuns:

Salut, daca esti baiat, pastreaza-ti barbatia si nu-ti da pierce in spranceana. Vei mai avea altercatii si crede-ma, NU vrei sa fii lovit in zona pierce-ului.

| Glonts a răspuns:

Daca faci asa ceva cu siguranta vei fi cocalar!
Te sfatuiesc sa te abtii...