| StefanCristi55 a întrebat:

Dati-mi va rog niste scuze credibile sa nu ies afara cu un baiat,ca aseara m-a intrebat daca maine ies(adica azi) si i-am zis ca da, dar mi-a cam pierit chefu

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vine o verișoară pe la tine!
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

Adevarul e cea mai buna minciuna. "Nu am niciun chef, nu stiu ce am, chiar nu-mi vine sa ies. Lasa ca iesim alta data, nu te supara. ". Si gata.

| alinutz33311 a răspuns:

Nu pot sa ies astazi in oras deoarece mi-a fost rau toata noaptea, am vomitat, ma doare burta, capul, oasele... am racit... sunt multe minciuni credibile laughing

| horia2012 a răspuns:

Da vina pe parintii. Merge intotdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La voi nu ploua? La noi toarna cu galeata. Spune-i ca nu vrei sa racesti (daca ploua).

| Blackyuu a răspuns:

Nu ma lasa mama din cauza ca nu i-am spus si ei sau Te pup, pa pa.

| Alexandra9000 a răspuns:

Pai spune-i ca nu mai poti sa iesi ca maicata te-a pedepsit ca te-ai certat cu ea si ai si vb urat cu ea, sau ca trebuie sa pleci urgent undeva cu parintii sqau doar pur si simplu ca nu te simti bine!

| ChipsuriLays a răspuns:

Una-l si spune :Alo!? si apoi mototoleste o hartie si spune ca nu il auzi si baga si tu vrajeala si gata.