| damianmaria17 a întrebat:

Dau funda! Întrebarea este adresată elevilor de la liceul militar. Sunt in lasă a opta si as vrea sa urmez un liceu cu un astfel de profil. As vrea sa stiu care este părerea voastră, dacă e atât de greu, cum e programul, profesorii etc. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Nu sunt de acolo, nu m-am gandit niciodata sa merg, insa cerand pareri de la tatal meu, care este cadru militar, am ajuns la concluzia ca un elev la acest liceu este unul care si-a pierdut cei mai frumosi ani din viata. In fine, sper sa gasesti persoane avizate care sa iti raspunda si sa iei o decizie.