| Grigore1239 a întrebat:

Care ar fi cel mai bun browser? Am acum un Opera 12 dar videoclipurile merg greu...2 sec din viata inseamna 1 la videoclip...Am incercat si Google Chrome, merge bine dar jocurile merg foarte prost.

9 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Pai Mozilla Firefox ar fi o optiune. Daca astea alea doua nu-ti convin atunci numai asta ti-ar mai ramanae...
Aaaa..vezi ca exista Google Chrome COMODO.
Daca ai Windows 7 s-ar putea sa-ti placa Windows Explorer 9 dar nu stiu...parca ar fi mai slab ca Mozilla.
Eu am Chrome pe XP si merge beeetoooon.

| RAY a răspuns:

Am folosit chorme m-a dezamagit, mozila imi place desi se bloceaza cateodata conteaza ce pc ai, ce windows ai

| LIN2010 a răspuns:

Eu folosesc Comodo IceDragon, sunt foarte multumit de el, i-mi merge ''brici'' cu XP

| strengaritzza a răspuns:

Eu am Google Chrome. Sunt multumita de el.

| EdiT a răspuns:

Google Chrome pentru. videoclipuri, Opera sau Firefox (dacă ai un sistem mai performant) pentru jocuri.

Răspuns utilizator avertizat
| EdiT a răspuns (pentru Grigore1239):

Fă o încercare. Descarcă Mozilla și deschide câteva ferestre sau joacă-te. Dacă merge mai greoi, atunci poți păstra Opera pentru jocuri.

Răspuns utilizator avertizat
| ImmaDucK a răspuns:

Maxthon 3